No image

Individuaaltundide pakett

Individuaaltundide pakett 60 ak/t  – paketi tasu: 1820.- eur

Inglise keel veebikursusena – paketi tasu: 1890.- eur.

TOIMUMISKOHT KLASSIRUUMI KURSUSENA: meie kesklinna bürooruumides (vajadusel teeme ka skype teel tunde).

VEEBIKURSUSENA: teie olete oma kodus/kontoris veebikaamera ja internetiühenduse arvuti taga, meie koolitaja on meie ruumides (s.t. teie meie ruumides ei viibi). Õppematerjal e-õpik, millele anname juurdepääsu koodi. Kasutame veebikeskkondi Google Meet ja Skype. Esimesel neljal nädalal 2xnädalas, edaspidi 1xnäd. Väga sobiv õpilastele üle Eesti.

Algusaeg    29.08.2022.      Lõpuaeg      29.03.2023.

Algusaeg    26.09.2022.      Lõpuaeg      26.04.2023.

Algusaeg    10.10.2022.      Lõpuaeg      10.05.2023.

Koolituse kestus on 7 kuud – arvestusega,  et koolituse sagedus on 1x nädalas,  korraga toimub 2 ak/t; juulis tunde ei toimu, oleme suvepuhkusel. Õpilastele väljaspool Tallinnat (Harjumaalt ja mujalt Eestist) soovitame klassiruumi kursuse korral 2x kuus, korraga toimub 4 ak/t – võimalik kombineerida klassiruumi õpet skype ehk veebi õppega.

Kogumaht koos iseseisva õppetööga kodus: 120 ak/tÕppematerjalid on hinna sees. Väljastame koolitustunnistuse. Tasemed A, B, C.

Individuaaltunnid on paindlik õppevorm, kus arvestatakse iga õppija soove õppe sisu (klassiruumi kursusel paberõppematerjal, sisult paindlik), (veebikursusel üks konkreetne e-õpik) ja koolituse läbiviimise aja osas. Õppetunnid on personaalsed ehk üks õpilane tunnis ning toimuvad kesklinnas meie bürooruumides või veebikoolitusena. Tundide toimumise ajad lepitakse kokku jooksvalt.

Tundide toimumise ajad, mille hulgast õpilane saab valida on kõik nädalapäevad esmaspäevast reedeni, kell 9:00; 10:45; 12:30; 14:15; 16:00; 17.30.

Käesolev pakett kehtib järelmaksu tingimustel füüsilistele ja juriidilistele isikutele maksetähtajaga 15-45 päeva arve esitamise kuupäevast. Hind on lõplik, käibemaksu ei lisandu.