Koolitust saab osta pakettidena. 

Oleme Töötukassa Koolituskaardi partner: valige menüüst Minigruppide kursused! Allolevat koolitust Töötukassa kaudu EI SAA pakkuda.

Ühe õppetunni hind al 27.-

20 tunnine pakett (20x40min)  –  paketi tasu:   580.- eur (40min 29.-)
40 tunnine pakett (40x40min)  –  paketi tasu: 1080.- eur (40min 27.-)

Koolituse eest tasutakse arve alusel ettemaksuna. Hinnad on lõplikud, käibemaksu ei lisandu. Eraisikutest kliendid  saavad koolituskuludelt 20% tulumaksutagastust järgneval aastal. Õppematerjalid on hinna sees. Väljastame koolitustõendi.

TOIMUMISKOHT KLASSIRUUMI KURSUSENA: Parda 8, Tallinna kesklinn.

VEEBIKURSUSENA: teie olete oma kodus/kontoris veebikaamera ja internetiühendusega arvuti taga,  koolitaja/õpetaja on meie bürooruumides arvuti taga (s.t. teie meie ruumides ei viibi). Kasutame Google Meet ja Skype.

Individuaaltunnid on paindlik õppevorm, kus arvestatakse iga õppija soove õppe sisu ja koolituse läbiviimise aja osas. Õppetunnid on personaalsed ehk üks õpilane tunnis ning toimuvad Tallinna kesklinnas meie bürooruumides või veebikoolitusena – 2 õppetundi (2x40min) korraga. Tundide ajad lepitakse kokku jooksvalt. Pakume ühe koolituskorra nädalas, võimalusel ja vajadusel sagedamini või harvemini. Klassiruumi kursuse korral soovitame õpilastele väljaspool Tallinnat (Harjumaalt ja mujalt Eestist) 2 korda kuus, 4 õppetundi korraga. Individuaaltunnid on väga hea võimalus aktiivseks kõnekeele harjutamiseks, soovitame õpilasel kaasa võtta oma tekste, e-kirju, saame läbi proovida tüüpilisi olukordi, kontsentreerume praktilistele oskustele.

Tundide toimumise ajad, mille hulgast õpilane saab valida (kokkuleppel õpetajag) on kõik nädalapäevad esmaspäevast reedeni, kell 9:00; 10:45; 12:30; 14:15; 16:00; 17:30.

*20 tunnine pakett KIIRKURSUSENA – paketi tasu: 760.- eur (40min 38.-) – kestus 1 kuu, toimub 2 x nädalas.

**20 tunnine pakett – 2 õpilast tunnis – paketi tasu: 800.- eur (45min 40.-).

***kellajad enne 9:00 ja peale 17.30 ning laupäev hinnalisandiga (40min 40.-).

**** VEEBIKOOLITUSENA – hinnalisandiga (40min 30.-).

Individuaaltundide pakett 60t

Järelmaksu tingimustel pakume lepingulisele partnerile maksetähtajaga 15-45 päeva arve esitamise kuupäevast 60 tunnine pakett. Paketi kestus on kuni 7 kuud – arvestusega, et koolituse sagedus on 1xnädalas, korraga toimub 2 õppetundi. Klientidele väljaspoolt Tallinn-Harjumaa soovitame 2x kuus, korraga toimub 4 õppetundi.

Õppima asumine ja õppetasu: a) kliendisuhtlus toimub e-maili ja telefoni teel (soovijad teevad veebilehe testi); b) õppetasust kedagi ei vabastata, soodustusi ega õppetoetusi ei pakuta; c) õppetasu osaline tagastamine toimub ainult juhul kui teenuse osutamine jääb pooleli koolitaja süül (õpetaja või koolitusruumi puudumine).