Firmade ja organisatsioonide tellimusel viime läbi kursusi firma asukohas Tallinna piires.

Firmasisest koolitust pakume sagedusega üks koolituskord nädalas, korraga toimub miinimum 3 õppetundi  – 3x45min ehk 3 ak/t.

Ühe õppetunni hind 1 õpilane (individuaaltund) on 36,50 eur – seega Koolituskursus mahuga 20 ak/t Hind on 730.- eur ja Koolituskursus mahuga 40 ak/t Hind on 1460.- eur.

Ühe õppetunni hind 2-4 õpilase grupile on 40,50 eur – seega Koolituskursus mahuga 30 ak/t Hind on 1215.- eur ja Koolituskursus mahuga 60 ak/t Hind on 2430.- eur.

Ühe õppetunni hind 5-7 õpilase grupile on 42,50 eur – seega Koolituskursus mahuga 30 ak/t Hind on 1275.- eur ja Koolituskursus mahuga 60 ak/t Hind on 2550.- eur.

Ühe õppetunni hind 8-10 õpilase grupile on 46,50 eur – seega Koolituskursus mahuga 30 ak/t Hind on 1395.- eur ja Koolituskursus mahuga 60 ak/t Hind on 2790.- eur.

Koolituse eest tasutakse arve alusel ettemaksuna. Hinnad on lõplikud, käibemaksu ei lisandu. Õppematerjalid on hinna sees. Väljastame koolitustõendi. 

Alustamine: Kursusega saame alustada 2 nädala pärast teiepoolse positiivse otsuse (JAH sõna) ja meiepoolse arve väljastamise kuupäevast.

Toimumisaeg: Konkreetne tunniplaan (nädalapäev ja kellaaeg) täpsustatakse kursuse alguses, pakume ajavahemikku E-R kl 9.00 – 18.00 

Kohaletulekutasu: a) kui teie firma asub Tallinna kesklinnas, siis rakendame kohaletulekutasu 10.- koolituskorra kohta; b) kui teie firma asub mõnes teises linnaosas rakendame kohaletuleku tasu 20.- eur koolituskorra kohta. Tallinna äärelinn, kohaletuleku tasu 50.- eur koolituskorra kohta. Soovitame mõelda ka variandile teha 3x45min korraga kõigil 4-l või 3-l nädalal kuus või 4x45min korraga sagedusega üle nädala ehk 2x kuus.

ERIJUHUD: a) Ülilühikesed kursused – kursustele mahuga alla 30 ak/t rakendame hinnalisandit (täpsustame huvilisega e-maili teel); b) Veebipõhised kursused, see tähendab, et koolitus ei toimu klassiruumis, vaid veebikeskkondades nagu Skype, Zoom, Moodle, Meet Google, Hangouts, jne. Milline veebikeskkond valitakse, täpsustab õpetaja kursuse alguses, lisandub tehnilise valmisoleku kontrolli/proovikohtumise tasu (täpsustame huvilisega e-maili teel). 

KURSUSE SISU. TASEMED a) inglise keel 0, A (A1, A2), B (B1, B2), C (C1); b) soome keel 0, A (A1, A2); B (B1, B2); c) rootsi keel 0, A (A1, A2); B (B1). SUUND a) kõnekeel; b) tööalane keel/ärikeel; c) kombinatsioon (a + b). ÕPPEMEETODID ehk mida me teeme tunnis: vestlus-suhtlus-dialoog, teksti lugemine-jutustamine-arutelud, sõnavara-väljendite õppimine, kirjutamine, kuulamine-mõistmine, reeglid-grammatika-harjutused-testid (võõrkeeles arendatakse osaoskusi s. o. rääkimine, lugemine, kuulamine, kirjutamine, grammatika ja struktuur).

Kursuse detailne sisu täpsustub koolituse alguses/koolituse käigus, lähtuvalt õppijate vajadustest ja võimekusest; vajadusel põimib õpetaja koolitusse sisse teie erialase spetsiifika, teiepoolne abi erialase õppematerjali kokkupanekul on teretulnud.

Soovitame valida koolitusfirma läbi Proovitunni (2x45min; 2×40.- + kohaletulekutasu), ainult nii saate olla kindlad, et olete oma valikuga rahul. 

Kirjutage meile!