No image

Grupikoolitus (Minigrupp). ROOTSI keel. SOOME keel. INGLISE keel.

Algus 19.08.2024.

Maht 160 ak/t (kontakttunnid 80 ak/t). Hind 2240.- (kestus 9 kuud).
Hinnaerisus: ROOTSI B1 ja SOOME B2 hind 2400.-
ROOTSI keel. Tase A1 Grupikoolitus (Minigrupp) KLASSIRUUM
Sobib õppijatele kes ei ole varasemalt koolis/kursustel keelt õppinud.
ROOTSI keel. Tase A2 Grupikoolitus (Minigrupp) KLASSIRUUM
Sobib õppijatele, kes on varasemalt õppinud 60-80 ak/t klassiruumis lisaks samas mahus iseseisev õppetöö või pikemalt elanud-töötanud vastava keele riigis + iseseisvalt keelt õppinud.
ROOTSI keel. Tase B1 Grupikoolitus (Minigrupp) KLASSIRUUM
Sobib õppijatele, kes on varasemalt õppinud 3-4 aastat  klassiruumis või pikaajalistel keelekursustel, lisaks pikemalt elanud-töötanud vastava keele riigis.
SOOME keel. Tase A1 Grupikoolitus (Minigrupp) KLASSIRUUM
Sobib õppijatele kes ei ole varasemalt  keelt õppinud või on õppinud vähesel määral (näit. kool/kursus 60 ak/t)
SOOME keel. Tase A2 Grupikoolitus (Minigrupp) KLASSIRUUM
Sobib õppijatele kes on varasemalt  keelt õppinud 2-3 aastat klassiruumis ja/või keelekursustel 60 ak/t
SOOME keel. Tase B1 Grupikoolitus (Minigrupp) KLASSIRUUM
Sobib õppijatele, kes on varasemalt õppinud 3-4 aastat klassiruumis ja /või keelekursustel 120 ak/t,  lisaks elanud-töötanud vastava keele riigis.
SOOME keel. Tase B2 Grupikoolitus (Minigrupp) KLASSIRUUM
Sobib õppijatele, kes on varasemalt õppinud 3-4-5 aastat klassiruumis või pikaajalistel keelekursustel, lisaks pikemalt elanud-töötanud vastava keele riigis.

Minigrupi suurus on kaks õpilast. Paindliku ajagraafikuga. Toimub üks koolituskord nädalas (korraga 3 ak/t). Koolituse kestuseks vormistame maksimaalse aja 12 k (1 aasta).

Mida väiksem on grupp seda tõhusam on õpe, mida suurem on grupp seda soodsam on hind. Õppematerjal on hinna sees. Traditsiooniline-kommunikatiivne keeleõpe: sõnavara-väljendid, vestlus-suhtlus, teksti lugemine-jutustamine, teksti koostamine, kuulamine-mõistmine, reeglid-grammatika-harjutused-testid. Juulis tunde ei toimu, oleme suvepuhkuseks suletud (samuti juuni 3.- 4. näd ehk jaanipühade perioodil tunde ei toimu). Detsembri viimane nädal jõulupuhkus.

Toimumiskoht meie büroohoone on Parda 8, Tallinn, kesklinn. Sobib inimestele Tallinnast (ja Harjumaalt). Hea asukoht, ühistranspordipeatused ja auto parkimine (tasuline) nö otse ukse all. Tasuta parkimine (Nautica) 2min jalutustee kaugusel.